MBU SİGORTA

MBU Sigorta, 1991 yılından bu yana bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli ürün ve maksimum hizmet sunmayı, bu hizmetin sürekliliğini sağlamayı hedeflemiştir.

 

MBU Sigorta , Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik gibi finans alanlarında uzmanlık ve deneyimi birleştirerek sürekli yatırımlarda bulunan, Türkiye'nin ender başarılı ve dinamik sigorta acentelerindendir. MBU Grup şirketi aynı zamanda Doğuş Otomativ yetkili satıcısı ve servisi olarak 1997' den beri hizmet vermektedir. Bu hizmetleri bağlamında araç sigortası,kasko işlemlerinde de üst düzeyde memnuniyet sağlamaktadır.

 

Şirketin başarılarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim mevcuttur.

 

Şirketimiz, hizmetlerini daima müşterilerinin yüzde yüz memnuniyet ve güven ilkelerini temel alarak sunmayı amaçlamaktadır. Bunun neticesinde de, MBU Sigorta , bugüne kadar sadece İzmir Sigorta firmaları arasında değil, tüm Türkiye'de sektördeki portföy yapısını hızla yükseltmeye devam etmektedir.

 

Yaşam boyunca bireylerin birtakım tatsızlıklar yaşaması muhtemeldir! Bu durumlarda güvende olduğunuzu hissetmeniz ve sorunlarla karşılaşmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Tüm değerleriniz MBU sigorta ile güvence altında!